• Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд

Мосфет Gate X-ASR

Код: 14779
ОписХарактеристикиПодібні товари
810 ₴
Мінімальне замовлення: 0 шт.
В наявності
Купити
Передзвоніть мені
Умови оплати та доставки
Умови повернення та обміну

Повернення товару за рахунок покупця протягом 14 днів

Контактна інформація
Менеджер: Виктор Кирюхин
+380 (67) 113-25-02показати+380 (67) 113-25-02 все+380 (67) 113-25-02 Менеджер+380 (67) 623-03-14 Менеджер и вайбер+380 (66) 130-22-94 Телеграмм
Адреса: 50106, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, 7-й заречный 2
Написати постачальнику
У магазині діє система знижок!
При разовій покупціНакопичувальна знижка
3% при замовленні від 5000 грн
5% при замовленні від 7000 грн
10% при замовленні від 10000 грн
3% при суммі замовлень від 5000 грн
10% при суммі замовлень від 10000 грн

Опис

*Колір або відтінок на фотографії може відрізнятися від реального.
*Перед тим, як зробити оплату, дізнайтесь у менеджера чи є товар у наявності.

Перший у світі Mosfet 4 покоління з вбудованим захистом від неправильної полярності. Економить місце, час та гроші — більше не потрібен додатковий запобіжник. X-ASR працює як “електронний охоронець”, покращуючи безпеку та надійність приводу; при цьому сам модуль має захисне покриття на платі та власну систему самодіагностики з індикатором на 2 світлодіоди. Пристрій було оригінально розроблено для пружин М120, однак за необхідності його можна застосовувати і з більш потужними пружинами (при умові достатнього крутного моменту мотора).

ЧОМУ X-ASR Є ОСОБЛИВИМ?

- Не потребує додаткового запобіжника при встановленні

- Автоматичний багаторазовий захист від зворотньої полярності — захищає мотор і сам Mosfet від пошкоджень, а робота приводу відновлюється одразу після підключення батареї у правильній полярності.

- “Розумний” запобіжник — захищає Mosfet при заклинюванні мотора, запобігає перегріву, перевантаженню та перевищенню допустимого струму. Таким чином модуль отримує захист від короткого замикання сигнального та моторного проводу. При занадто високій потужності приводу запобіжник вимкне Mosfet, не дозволяючи йому перегріватися.

- Вбудована система самодіагностики — індикатор з 2 Led дозволяє швидко знаходити та виправляти дрібні неполадки;

- Захисне покриття плати, що відповідає військовому стандарту MIL-V-173C та забезпечує стійкість до несприятливих погодних умов.

КЛЮЧОВІ Переваги X-ASR

Mosfet — спрямовує енергію від батареї прямо до мотору, в обхід спускових контактів. Результатом є підвищення темпу стрільби та зниження часу реакції на спуск, а контакти отримують захист від вигоряння.

Debouncing — дає повну сумісність з мікроперемикачами та захист від брязкоту (вібрації) контактів). Практичними наслідками є високий темп стрільби, швидка реакція на спуск, а також мінімальна ймовірність перегріву Mosfet.

Від Чого X-ASR Захищає Ваш ПРИВід?

- Заклинювання мотора: у цьому випадку Mosfet не буде пошкоджений через перегрів чи перевищення сили струму;

- Неправильна полярність. Конектори Mini-Tamiya, що використовуються у страйкболі, мають відмінну полярність від конекторів цього ж типу для радіокерованих моделей. Тому через необережність чи недостатність досвіду можливе підключення батарей зі зворотньою полярністю; у цьому випадку модуль запобігає пошкодженню як власних схем, так і приводу.

- Слабкі батареї NiCd/NiMH: модуль не боїться заниженої напруги від таких акумуляторів.

- Пошкодження ізоляції у “нутрянці” приводу та короткі замикання.

- Несприятливі погодні умови.

Загалом X-ASR можна назвати покращеною версією NanoASR. Втім, при розробці цієї моделі додаткову увагу було приділено надійності. Першою вимогою була можливість встановлення без додаткових запобіжників (які потрібні для звичайних Mosfet). З огляду на це модуль було оснащено “розумним запобіжником” та захистом від неправильної полярності.

Основні функції:

“РОЗУМНИЙ” ЗАПОБІЖНИК

У контроллері встановлено електронний запобіжник з високоточним датчиком струму. Загалом робота захисту базується на замірах як струму, так і напруги та температури. Таким чином забезпечується висока надійність у роботі “нутрянки”, а Mosfet отримує захист від перегріву, перевантаження і короткого замикання. А якщо механіка приводу заклинить, система захисту вбереже мотор та батарею від пошкоджень.

Mosfet

Бажаєте досягти високого темпу ведення вогню та швидкого відклику на спуску? Плануєте апгрейд потужності для приводу? В такому разі вам не обійтися без Mosfet.

Ця схема спрямовує енергію від батареї прямо до мотору, в обхід спускових контактів. Результатом є підвищення темпу стрільби та зниження часу реакції на спуск, а контакти отримують захист від вигоряння.

ЗАХИСТ Від ВІБРАЦІЙ

Завдяки повній сумісності з мікроперемикачами модуль дає високу стійкість до брязкоту (вібрації) контактів. Практичними наслідками є високий темп стрільби, швидка реакція на спуск, а також мінімальна ймовірність перегріву Mosfet. 

ВБУДОВАНА Система САМОДІАГНОСТИКИ

Дозволяє швидко перевірити, чи правильно працює модуль. У випадку неполадок це дозволяє швидко знайти причину проблеми.

ПОКРИТТЯ

Завдяки спеціальному захисному покриттю, модуль є стійким до несприятливих погодних умов (військовий стандарт MIL-V-173C).

Комплектація:

- модуль X-ASR;

- набір для встановлення;

- діагностична картка для усунення неполадок.

Характеристики:

Покоління Mosfet: 4

Захист від зворотньої полярності: +

Сумісність з пружинами: до M120 (більш потужні за умови наявності мотору з високим крутним моментом).

Характеристики

Производитель
Gate
Мосфет Gate X-ASR

Відгуки

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх