+380 (67) 113-25-02
Модуль Gate Titan V2 Advanced Set Rear Wired ##от компании## Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL - ##фото## 1

Модуль Gate Titan V2 Advanced Set Rear Wired

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
5 717 ₴
В наявності
Код: 14782

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Укрпошта
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»
Контактна інформація
Телефони
Менеджер и вайбер
Менеджер
Телеграмм
Telegram
Адреса
50106, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, 7-й заречный 2 на мапі

Опис

*Колір або відтінок на фотографії може відрізнятися від реального. 
*Перед тим, як зробити оплату, дізнайтесь у менеджера чи є товар у наявності.

Шановні клієнти, увага! При замовленні одягу у нашому магазині, будь ласка, уважніше обирайте потрібний Вам розмір по даним розмірної сітки, вказаної в описі товару. У зв’язку з тим, що одяг шиється на замовлення, відповідальності за невірно надані Вами дані, магазин не несе.


Висококласний внутрішній модуль Mosfet, що перетворює ваш привід на повноцінний бойовий тренажер. Забезпечує надзвичайну швидкість реакції спуску та має 20 опцій для регулювання, що дає можливість надзвичайно точно налаштувати привід під особливості того чи іншого завдання.

Titan дозволяє регулювати:

- Чутливість спуску;

- Попереднє взведення (pre-cocking);

- Налаштування перемикача режимів вогню;

- Параметри режиму Burst

- Темп стрільби;

- “Снайперську затримку”

- Налаштування попереджень про низький заряд батареї;

- Налаштування захисту батареї.

Що таке внутрішній Mosfet? Це електронний модуль, що встановлюється замість контактів спуску та важеля відсікача і керує роботою приводу замість цих деталей.

Керувати Titan можна за допомогою Карти тактичного програмування (Ктп) або через адаптер Usb-Link. Карта тактичного програмування має компактні розміри і дозволяє міняти налаштування Mosfet навіть у польових умовах. Usb-Link, в свою чергу, призначений для керування модулем через застосунок Gate Control Station; для цього потрібне підключення до PC, Mac або Android-пристрою, однак функціонал при такому керуванні значно ширший, аніж при використанні Ктп.

Основні функції:

НАЛАШТУВАННЯ Чутливості СПУСКУ

П’ять спеціалізованих сенсорів дозволяють точно налаштувати чутливість гачка. Для цього навіть не потрібно розбирати привід. Достатньо скористатися Картою тактичного програмування або застосунком Gate Control Station і виставити чутливість спуску відповідно до власних вподобань та навичок.

НАЛАШТУВАННЯ Перемикача Режимів ВОГНЮ

Два сенсори перемикача режимів вогню дозволяють вибрати одну з шести конфігурацій для цього перемикача, включаючи іноваційний режим SEMi-Burst-Auto:

- SAFE-Semi-Auto;

- SAFE-Semi-Semi;

- SAFE-Semi-Burst;

- SAFE-Burst-Auto;

- SAFE-Semi-Burst/Auto (коротке натискання — черга, довге натискання — авто);

- Semi-Burst-Auto (увімкнення запобіжника швидким перемиканням SAFE-Semi-SAFE)

роЗПІЗНАВАННЯ ЦИКЛУ

Завдяки сенсору шестерень,  Titan точно фіксує момент, на якому потрібно завершити цикл. Таким чином навіть найкоротше натискання спуску дає як мінімум один повний цикл. Ця функція дає ряд додаткових переваг:

- Автоматична черга: не потрібно встановлювати час черги, можна задати її тривалість у діапазоні від 2 до 10 кульок.

- Автоматичне PRE-COCKING (попереднє взведення). Повністю працює у режимах Semi, Burst and Auto, не вимагає ручного налаштування — достатньо вибрати один з режимів роботи (high, mid, low).

- Повний цикл: коли попереднє взведення вимкнено, Titan не допускає натягу пружини. Поршень зупиняється у передньому положенні, що запобігає зайвим навантаженням та збільшує строк служби гірбоксу. Це особливо актуальне для приводів з апгрейдами потужності.

ПОПЕРЕДНЄ Взведення (PRE-COCKING) Gen.2

Перемога у бою часто залежить від долей секунди. Завдяки функції “Pre-Cocking” (попереднє взведення) ви отримуєте на спуску майже таку ж швидкість реакції, як у справжній зброї. Ця функції дозволяє вести стрільбу з попередньо стиснутої пружини, що значно зменшує час реакції спуску. “Pre-Cocking” може працювати у двох режимах:

1)  Auto Mode — пружина автоматично стискається після кожного пострілу;

2)  Trigger Mode — перше натискання на спуск стискає пружину, друге здійснює постріл.

Крім того, доступно три режими посилення (PRE-COCKING BOOST) — high, mid, low.

Функція PRE-COCKING доступна у всіх режимах ведення вогню та не вимагає ручного налаштування режимів BOOST. 

УВАГА! Використання “Pre-Cocking” дає додаткове навантаження на елементи гірбоксу та зменшує його ресурс. 

Burst (черга) gen.2

Режим Burst дозволяє вести вогонь чергами визначеної довжини (від 2 до 10 кульок), що особливо корисно у MILSIM’ах та при використанні механічних магазинів малої місткості. При цьому не потрібно вручну підбирати час черги, достатньо лише задати кількість пострілів.

КОНТроЛЬ Темпу Стрільби ( Rof Control)

Ця функція дозволяє за необхідності знизити темп стрільби. Таким чином, можна використовувати потужні Li-Po акумулятори і в той же час зберігати скорострільність на тому ж рівні, що й у справжньої зброї.

СТАБІЛІЗАТОР Темпу Стрільби (Rof STAB)

Дозволяє змінювати режим роботи Rof Control:

ON — для зменшення швидкострільності застосовується широтно-імульсна модуляція (PWM). Це оптимізує режим роботи гірбоксу та зменшує зношування внутрішніх деталей приводу.

ofF — Rof Control працює за рахунок пауз між пострілами, що підвищує реалізм.

СНАЙПЕРСЬКА ЗАТРИМКА

Ця функція дає можливість встановити затримку між пострілами у режимі Semi — для імітації затрат часу на ручну перезарядку чи компенсацію віддачі. Час затримки можна виставити на рівні 0,5 с, 1 с, 2 с або 3 с.

 “роЗУМНИЙ СПУСК”

Всім відомо, наскільки важливою у бою є реакція спуску. З огляду на це і була створена дана функція, котра дозволяє зменшити час реакції на натискання спуску. Вона працює у поєднанні з контролером швидкострільності. При першому пострілі, контролер виставляє темп стрільби на 100 %, а після цього знижує його до попередньо заданого рівня (наприклад, 50 %). Таким чином, перший постріл здійснюється на максимальній швидкострільності, всі інші — на зниженій. Найкращих результатів з такою системою можна досягти при використанні батарей з підвищеною напругою. Наприклад, якщо штатна напруга акумулятора складає 7,4 В, замість нього можна встановити елемент на 11,1 В. Це дозволить підвищити швидкість реакції спуску і в той же час зберегти такий же загальний темп ведення вогню, як і  зі стандартною батареєю. 

* “роЗУМНИЙ СПУСК” працює лише при увімкненому Rof Stab.

РЕЖИМ AUG

Функція, що імітує особливості ведення вогню з гвинтівок Steyr AUG. Вона передбачає два рівні чутливості спуску: легке натискання дає одиночний постріл або чергу (Burst), повне — чергу або повністю автоматичний вогонь (залежно від виставлених налаштувань перемикача режимів вогню).

ЗАХИСТ Батареї Gen.2*

Система, що запобігає перерозряду батареї. Сучасні LiPo та LiFe акумулятори дуже чутливі до перерозряду. Якщо ви бажаєте зменшити ризик пошкодження батареї та подовжити строк її служби, без цього виду захисту не обійтися. Його робота основана на тому, що мікропроцесор постійно відслідковує напругу батареї, і блокує можливість ведення вогню, коли ця напруга падає до критичного рівня.

* Модуль Titan автоматично визначає кількість ячейок, немає необхідності кожного разу перепрограмовувати модуль при заміні батареї.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ Про Низький Рівень ЗАРЯДУ 

Коли заряд батареї знижується до заданого рівня, мотор починає періодично вібрувати.

“роЗУМНИЙ” ЗАПОБІЖНИК

У контроллері встановлено електронний запобіжник з високоточним датчиком струму. Загалом робота захисту базується на замірах як струму, так і напруги та температури. Таким чином забезпечується висока надійність у роботі “нутрянки”, а Mosfet отримує захист від перегріву, перевантаження і короткого замикання. А якщо механіка приводу заклинить, система захисту вбереже мотор та батарею від пошкоджень.

АДАПТИВНЕ Активне ГАЛЬМУВАННЯ

Ця функція автоматично налаштовує потужність гальмування мотору у відповідності до потреб гравця. Це збільшує ресурс мотору.

Mosfet

Бажаєте досягти високого темпу ведення вогню та швидкого відклику на спуску? Плануєте апгрейд потужності для приводу? В такому разі вам не обійтися без Mosfet.

Ця схема спрямовує енергію від батареї прямо до мотору, в обхід спускових контактів. Результатом є підвищення темпу стрільби та зниження часу реакції на спуск, а контакти отримують захист від вигоряння.

ВБУДОВАНА Система САМОДІАГНОСТИКИ

Дозволяє швидко перевірити, чи правильно працює модуль. У випадку неполадок це дозволяє швидко знайти причину проблеми.

ПОКРИТТЯ

Завдяки спеціальному захисному покриттю, модуль є стійким до несприятливих погодних умов (військовий стандарт MIL-V-173C). 

СУМІСНІСТЬ З DEANS-T

Ще на заводі у модуль встановлюються низькоомні конектори DEANS-T.

АДАПТЕР Mini TAMIYA

Завдяки комплектним адаптерам Mini Tamiya модуль можна легко під’єднати до оригінальної “нутрянки” приводу. 

СУМІСНІСТЬ З 14.8 В LI-PO

Модуль може працювати з батареями аж до 14,8-вольтових Li-Po включно. Мінімальна робоча напруга складає 3 В, максимальна — 17 В.

ДРУКОВАНА ІНСТРУКЦІЯ

У комплект поставки включено друковану інструкцію з інформацією щодо базових функцій контролера та корисними порадами. Це дозволить швидко розпочати використання.

Titan має загалом 8 сенсорів:

- 1 сенсор шестерні;

- 2 сенсори перемикача режимів стрільби;

- 5 сенсорів спуску.

Особливості:

- Зручний та дружній до користувача інтерфейс конфігурації через Карту тактичного програмування або Gate Control Station;

- Можливість оновлення прошивки через Інтернет;

- Замість механічних контактів встановлено оптичні сенсори, стійкі до неполадок;

- Реакція спуску як на справжній зброї;

- Модуль заміняє важіль відсікача вогню;

- Сумісність з одно- (SSG) та двосекторними (DSG) шестернями;

- Сумісність із більшістю гірбоксів версії 2 без додаткових модифікацій.

Titan є модульною системою, що складається з безпосередньо внутрішнього модуля, Карти тактичного програмування та адаптера Usb-Link для роботи з застосунком Gate Control Station. Ктп може використовуватися “на ходу” і не вимагає підключення до зовнішніх пристроїв, у той же час Usb-Link забезпечує ширші можливості з налаштування. 

Модуль доступний у трьох варіантах комплектації — Basic Module, Advanced Set та Complete Set — а також двох форматах підключення (Front Wired, Rear Wired). Конкретно ця версія призначена для приводів типу Rear Wired (батарея у прикладі) та являє собою Advanced Set — розширений варіант комплектації, створений для тих, кому потрібний максимальний функціонал. У комплекті поставляється як сам модуль, так і адаптер Usb-Link з трьома кабелями підключення (Usb, microUsb, Usb C), а програмна прошивка Advanced дає ряд можливостей, недоступних у версії Basic:

- 6 конфігурацій перемикача режимів стрільби (замість 3);

- 6 варіанті довжини черги;

- два формати роботи режиму Burst — стандартний (довжина черги фіксована, незалежно від тривалості натискання на спуск) та Trigger (при відпусканні спуску до кінця черги стрільба миттєво припиняється);

- функції Pre-cocking, Rof Control та “Снайперська затримка”, а також статистика та онлайн-рейтинги.

Комплектація: 

- Mosfet-модуль Titan з розширеною версією прошивки;

- адаптер Usb-Link;

- 3 кабелі (Usb A, Usb C, microUsb) для підключення Usb-Link;

- інструкція користувача.

Характеристики:

Формат підключення: Rear Wired

Конфігурацій для перемикача режимів стрільби: 6

Налаштування чутливості спуску: +

Розпізнавання циклу: +

Довжина черги: 2/3/4/5/8/10 пострілів (фіксована або з відсіканням по відпусканню спускового гачка);

Pre-cocking: +

Контроль темпу стрільби: +

Снайперська затримка: +

Захист батареї: +

Попередження про низький заряд: +

Equalizer (зміщення точки спрацьовування спуску): +

Режим AUG: +

Ручне налаштування активного гальма: +

Статистика та рейтинги: +

Можливість оновлення прошивки: +

Характеристики

Код товару
14782
Виробник
Gate

Подібні товари

Модуль Gate Titan V3 Advanced Set в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
6 127 ₴
Модуль Gate Titan V3 Basic Module в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
3 673 ₴
Gate Titan Tactical Programming Card в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
1 219 ₴
Gate Warfet Power Module в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
2 118 ₴
Мосфет Gate Merf 3.2 в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
1 791 ₴
Мосфет Gate NanoASR в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
834 ₴
Мосфет Gate PicoAAB в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
975 ₴
Мосфет Gate X-ASR в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
810 ₴
Тактичний Fma модуль AN-PEQ-15 - Olive в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
1 695 ₴
Aeg Control System Gate Warfet 1.1 в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
3 018 ₴
Aeg Controller Gate NanoHARD в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
1 383 ₴
USB-Link Gate Control Station в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
1 219 ₴
Blu-Link Gate Control Station в Дніпропетровській області от компании Український виробник тактичного спорядженя WOTAN TACTICAL
2 671 ₴