ИзбранноеКорзина
Кітель Sfu Helikon-Tex Olive Drab Size LКітель SFU Helikon-Tex Olive Drab Size L
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд

Кітель Sfu Helikon-Tex Olive Drab Size LКітель SFU Helikon-Tex Olive Drab Size L

Код: 17509-l
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
1 170 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (67) 623-03-14показать+380 (67) 623-03-14 все+380 (67) 623-03-14 Менеджер и вайбер+380 (67) 113-25-02 Менеджер+380 (66) 130-22-94 Телеграмм
Адрес: 50106, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, 7-й заречный 2
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
3% при заказе от 5000 грн
5% при заказе от 7000 грн
10% при заказе от 10000 грн
3% при сумме заказов от 5000 грн
10% при сумме заказов от 10000 грн

Описание

Кітель Sfu від відомого польського виробника тактичного спорядження Helikon-Tex. Матеріал 60% Cotton , 40% Polyester Ripstop, що робить кітель стійким до утворення механічних пошкоджень, розривів. Він закривається від самої шиї і до пояса за допомогою ґудзиків, не викликаючи лишнього шуму, наприклад, під час полювання у лісі, патрулювання. Оснащений місткими кишенями у районі пояса та грудей, які закриваються на клапан за допомогою велкро. На рукавах присутні додаткові кишені, що закриваються на клапан. На них нашиті панелі велкро для кріплення іменних патчів, шевронів. На грудях нашиті додаткові панелі велкро, які можуть закриватися стаціонарними наліпками коли, у них немає необхідності. Комір класичний, може підніматися вверх, щоб  забезпечити  більший захист від вітру та від попадання листя, гілок, крапель дощу, тощо. Пояс і манжети  регулюються за допомогою ґудзиків. У районі ліктей є кишені для встановлення додаткових демпферних захисних вставок. Усі вироби компанії Helikon-Tex активно використовуються туристами, альпіністами, військовими, екстремалами та людьми, які люблять активний відпочинок на природі.

Основні характеристики:

• Матеріал: 60% Cotton , 40% Polyester Ripstop;

• Вага: 680 г.;

• Повсякденний вигляд;

• Велика кількість містких кишень.

Бажаєте купити кітель Sfu в інтернет-магазині STRIKESHOP? Зробіть замовлення через корзину, або зателефонуйте 098-343-24-41. Якщо Ви тільки визначаєтесь з вибором, то основні характеристики кітеля Sfu допоможуть Вам в цьому. Крім опису та особливостей даної моделі на сайті, Ви також знайдете фото кітеля Sfu. Про переваги моделі Sfu, умов доставки та способах оплати наші менеджери завжди готові Вас проконсультувати.

Кітель SFU від відомого польського виробника тактичного спорядження Helikon-Tex. Матеріал 60% Cotton , 40% Polyester Ripstop, що робить кітель стійким до утворення механічних пошкоджень, розривів. Він закривається від самої шиї і до пояса за допомогою ґудзиків, не викликаючи лишнього шуму, наприклад, під час полювання у лісі, патрулювання. Оснащений місткими кишенями у районі пояса та грудей, які закриваються на клапан за допомогою велкро. На рукавах присутні додаткові кишені, що закриваються на клапан. На них нашиті панелі велкро для кріплення іменних патчів, шевронів. На грудях нашиті додаткові панелі велкро, які можуть закриватися стаціонарними наліпками коли, у них немає необхідності. Комір класичний, може підніматися вверх, щоб  забезпечити  більший захист від вітру та від попадання листя, гілок, крапель дощу, тощо. Пояс і манжети  регулюються за допомогою ґудзиків. У районі ліктей є кишені для встановлення додаткових демпферних захисних вставок. Усі вироби компанії Helikon-Tex активно використовуються туристами, альпіністами, військовими, екстремалами та людьми, які люблять активний відпочинок на природі.

Основні характеристики:

• Матеріал: 60% Cotton , 40% Polyester Ripstop;

• Вага: 680 г.;

• Повсякденний вигляд;

• Велика кількість містких кишень.

Бажаєте купити кітель SFU в інтернет-магазині STRIKESHOP? Зробіть замовлення через корзину, або зателефонуйте 098-343-24-41. Якщо Ви тільки визначаєтесь з вибором, то основні характеристики кітеля SFU допоможуть Вам в цьому. Крім опису та особливостей даної моделі на сайті, Ви також знайдете фото кітеля SFU. Про переваги моделі SFU, умов доставки та способах оплати наші менеджери завжди готові Вас проконсультувати.

Характеристики

Производитель
Helikon-tex
Розмір
Large
Кітель Sfu Helikon-Tex Olive Drab Size LКітель SFU Helikon-Tex Olive Drab Size L

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх