ИзбранноеКорзина
Черевики тактичні Pentagon Achilles 6Черевики тактичні Pentagon Achilles 6"
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд

Черевики тактичні Pentagon Achilles 6Черевики тактичні Pentagon Achilles 6"

Код: 7739-42
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
2 968 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (67) 623-03-14показать+380 (67) 623-03-14 все+380 (67) 623-03-14 Менеджер и вайбер+380 (67) 113-25-02 Менеджер+380 (66) 130-22-94 Телеграмм
Адрес: 50106, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, 7-й заречный 2
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
3% при заказе от 5000 грн
5% при заказе от 7000 грн
10% при заказе от 10000 грн
3% при сумме заказов от 5000 грн
10% при сумме заказов от 10000 грн

Описание

Польові черевики Achilles 6 Tactical від відомого виробника тактичного одягу Pentagon із високим берцем для максимальної підтримки голені, та для забезпечення максимального комфорту ніг під час довгого та активного ходіння. Використання сучасних технологій, таких як: матеріалу Coolmax, 1200D нейлону у якості верхнього шару, підошви Eva Mid та мембрани Dintex зроблять Ваші прогулянки лісом, горами, містом комфортними та легкими. Coolmax - матеріал, виготовлений із спеціально розроблених DuPont волокон, чиє завдання полягає в тому, щоб забезпечити хорошу вентиляцію тіла і видалення вологи із середини черевика. Ваші ноги не будуть запрівати під час прогулянок завдяки мембрані Dintex, яка виводить вологу назовні, та не допускає попаданню молекул води всередину. Дизайн та вигляд черевик Achilles 6 Tactical підійдуть як під повсякденні джинси, так і під «тактичні» елементи одягу. Вони справляться із усіма видами навантажень, що переслідуватимуть Вас на різній місцевості. Усі вироби компанії Pentagon активно використовуються туристами, альпіністами, військовими, екстремалами та людьми, які люблять активний відпочинок на природі.

Основні характеристики:

• Матеріал - 1200D нейлон;

• Наповнювач - Coolmax® Linner;

• Підошва Eva Mid;

• Мембрана Dintex.

Бажаєте купити черевики Achilles 6 Tactical в інтернет-магазині STRIKESHOP? Зробіть замовлення через корзину або зателефонуйте 098-343-24-41. Якщо Ви тільки визначаєтесь з вибором, то основні характеристики черевик Achilles 6 Tactical допоможуть Вам в цьому. Крім опису та особливостей даної моделі на сайті Ви також знайдете фото моделі Achilles 6 Tactical. Про переваги черевик Achilles 6 Tactical, умов доставки та способах оплати наші менеджери завжди готові Вас проконсультувати.

Польові черевики ACHILLES 6 TACTICAL від відомого виробника тактичного одягу PENTAGON із високим берцем для максимальної підтримки голені, та для забезпечення максимального комфорту ніг під час довгого та активного ходіння. Використання сучасних технологій, таких як: матеріалу Coolmax, 1200D нейлону у якості верхнього шару, підошви EVA Mid та мембрани Dintex зроблять Ваші прогулянки лісом, горами, містом комфортними та легкими. Coolmax - матеріал, виготовлений із спеціально розроблених DuPont волокон, чиє завдання полягає в тому, щоб забезпечити хорошу вентиляцію тіла і видалення вологи із середини черевика. Ваші ноги не будуть запрівати під час прогулянок завдяки мембрані Dintex, яка виводить вологу назовні, та не допускає попаданню молекул води всередину. Дизайн та вигляд черевик ACHILLES 6 TACTICAL підійдуть як під повсякденні джинси, так і під «тактичні» елементи одягу. Вони справляться із усіма видами навантажень, що переслідуватимуть Вас на різній місцевості. Усі вироби компанії PENTAGON активно використовуються туристами, альпіністами, військовими, екстремалами та людьми, які люблять активний відпочинок на природі.

Основні характеристики:

• Матеріал - 1200D нейлон;

• Наповнювач - Coolmax® Linner;

• Підошва EVA Mid;

• Мембрана Dintex.

Бажаєте купити черевики ACHILLES 6 TACTICAL в інтернет-магазині STRIKESHOP? Зробіть замовлення через корзину або зателефонуйте 098-343-24-41. Якщо Ви тільки визначаєтесь з вибором, то основні характеристики черевик ACHILLES 6 TACTICAL допоможуть Вам в цьому. Крім опису та особливостей даної моделі на сайті Ви також знайдете фото моделі ACHILLES 6 TACTICAL. Про переваги черевик ACHILLES 6 TACTICAL, умов доставки та способах оплати наші менеджери завжди готові Вас проконсультувати.

Характеристики

Розмір
42
Производитель
Pentagon
Черевики тактичні Pentagon Achilles 6Черевики тактичні Pentagon Achilles 6"

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх