ИзбранноеКорзина
Черевики Pentagon Scorpion Boot Zip Blackчеревики Pentagon Scorpion Boot Zip Black
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд

Черевики Pentagon Scorpion Boot Zip Blackчеревики Pentagon Scorpion Boot Zip Black

Код: 7751-40
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
2 484 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (67) 623-03-14показать+380 (67) 623-03-14 все+380 (67) 623-03-14 Менеджер и вайбер+380 (67) 113-25-02 Менеджер+380 (66) 130-22-94 Телеграмм
Адрес: 50106, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, 7-й заречный 2
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
3% при заказе от 5000 грн
5% при заказе от 7000 грн
10% при заказе от 10000 грн
3% при сумме заказов от 5000 грн
10% при сумме заказов от 10000 грн

Описание

Польові черевики Scorpion Zip від відомого виробника тактичного спорядження Pentagon із високим берцем для максимальної підтримки Вашої голені та для забезпечення максимального комфорту ніг під час довгого та активного ходіння. Завдяки боковій застібці дану модель черевик дуже зручно та швидко зняти та одягнути. Дана перевага є досить вагомою перед класичними черевиками, коли Вам необхідна максимальна мобільність. Черевики виготовлені із матеріалу Nylon Cordura®. Підошва від бренду Eva Mid sole. Coolmax - матеріал, виготовлений із спеціально розроблених DuPont волокон, чиє завдання полягає в тому, щоб забезпечити хорошу вентиляцію тіла і видалення вологи із середини черевика. Даною тканиною вкрита вся внутрішня поверхня черевика. Вони мають зручні устілки від бренду Ortholite®. На задній частині є петля, завдяки якій черевик зручніше одягати на ногу. Підошва прикріплена методом приклеювання, що на даний час являється найсучаснішим рішенням при конструюванні взуття. Їх дизайн та вигляд підійдуть як під Ваші повсякденні джинси, так і під «тактичні» елементи одягу. У них можна із легкістю займатися активнами видами спорту, відвідувати стрільбище, підкорювати горні вершини, використовувати в охоронних структурах. Усі вироби компанії Pentagon активно використовуються туристами, альпіністами, військовими, екстремалами та людьми, які люблять активний відпочинок на природі.

Основні характеристики:

• Матеріал 1200D Nylon Cordura;

• Наповнювач Coolmax® Linner;

• Підошва Eva Mid sole;

• Ortholite® устілки;

• Бокові замки YKK®.

Бажаєте купити черевики Scorpion Zip в інтернет-магазині STRIKESHOP? Зробіть замовлення через корзину або зателефонуйте 098-343-24-41. Якщо Ви тільки визначаєтесь з вибором, то основні характеристики черевик Scorpion Zip допоможуть Вам в цьому. Крім опису та особливостей даної моделі на сайті Ви також знайдете фото моделі Scorpion Zip. Про переваги моделі Scorpion Zip, умов доставки та способах оплати наші менеджери завжди готові Вас проконсультувати.

Польові черевики SCORPION ZIP від відомого виробника тактичного спорядження PENTAGON із високим берцем для максимальної підтримки Вашої голені та для забезпечення максимального комфорту ніг під час довгого та активного ходіння. Завдяки боковій застібці дану модель черевик дуже зручно та швидко зняти та одягнути. Дана перевага є досить вагомою перед класичними черевиками, коли Вам необхідна максимальна мобільність. Черевики виготовлені із матеріалу Nylon Cordura®. Підошва від бренду EVA Mid sole. Coolmax - матеріал, виготовлений із спеціально розроблених DuPont волокон, чиє завдання полягає в тому, щоб забезпечити хорошу вентиляцію тіла і видалення вологи із середини черевика. Даною тканиною вкрита вся внутрішня поверхня черевика. Вони мають зручні устілки від бренду Ortholite®. На задній частині є петля, завдяки якій черевик зручніше одягати на ногу. Підошва прикріплена методом приклеювання, що на даний час являється найсучаснішим рішенням при конструюванні взуття. Їх дизайн та вигляд підійдуть як під Ваші повсякденні джинси, так і під «тактичні» елементи одягу. У них можна із легкістю займатися активнами видами спорту, відвідувати стрільбище, підкорювати горні вершини, використовувати в охоронних структурах. Усі вироби компанії PENTAGON активно використовуються туристами, альпіністами, військовими, екстремалами та людьми, які люблять активний відпочинок на природі.

Основні характеристики:

• Матеріал 1200D Nylon Cordura;

• Наповнювач Coolmax® Linner;

• Підошва EVA Mid sole;

• Ortholite® устілки;

• Бокові замки YKK®.

Бажаєте купити черевики SCORPION ZIP в інтернет-магазині STRIKESHOP? Зробіть замовлення через корзину або зателефонуйте 098-343-24-41. Якщо Ви тільки визначаєтесь з вибором, то основні характеристики черевик SCORPION ZIP допоможуть Вам в цьому. Крім опису та особливостей даної моделі на сайті Ви також знайдете фото моделі SCORPION ZIP. Про переваги моделі SCORPION ZIP, умов доставки та способах оплати наші менеджери завжди готові Вас проконсультувати.

Характеристики

Розмір
43
Производитель
Pentagon
Черевики Pentagon Scorpion Boot Zip Blackчеревики Pentagon Scorpion Boot Zip Black

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх