ИзбранноеКорзина
Тактчині черевики Pentagon Achilles 8 BlackТактчині черевики Pentagon Achilles 8" Black
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд

Тактчині черевики Pentagon Achilles 8 BlackТактчині черевики Pentagon Achilles 8" Black

Код: 7745-42
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
3 247 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (67) 623-03-14показать+380 (67) 623-03-14 все+380 (67) 623-03-14 Менеджер и вайбер+380 (67) 113-25-02 Менеджер+380 (66) 130-22-94 Телеграмм
Адрес: 50106, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, 7-й заречный 2
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
3% при заказе от 5000 грн
5% при заказе от 7000 грн
10% при заказе от 10000 грн
3% при сумме заказов от 5000 грн
10% при сумме заказов от 10000 грн

Описание

Польові черевики Achilles Tactical 8 від відомого виробника тактичного спорядження Pentagon Inch із високим берцем для максимальної підтримки голені та для забезпечення максимального комфорту Ваших ніг під час довгого та активного ходіння. У якості основного матеріалу використовується нейлон 1200D із використанням вставок з натуральної замші. Використання сучасних технологій у даній моделі черевик зроблять Ваші прогулянки лісом, горами, містом комфортними та легкими. Coolmax - матеріал, виготовлений із спеціально розроблених DuPont волокон, чиє завдання полягає в тому, щоб забезпечити хорошу вентиляцію тіла і видалення вологи із середини черевика. Мембрана Dintex запобігає попаданню вологи всередину черевик, та водночас сприяє відводу вологи із середини. Підошва Eva Mid sole справиться із усіма видами навантажень, що переслідуватимуть Вас на різній місцевості. Їх дизайн та вигляд підійдуть як під Ваші повсякденні джинси, так і під «тактичні» елементи одягу. Усі вироби компанії Pentagon активно використовуються туристами, альпіністами, військовими, екстремалами та людьми, які люблять активний відпочинок на природі.

Основні характеристики:

• Матеріал 1200D нейлон, натуральна замша;

• Наповнювач Coolmax® Linner;

• Підошва Eva Mid sole;

• Мембрана Dintex.

Бажаєте купити черевики Achilles Tactical 8 Inch в інтернет магазині STRIKESHOP? Зробіть замовлення через корзину або зателефонуйте 098-343-24-41. Якщо Ви тільки визначаєтесь з вибором, то основні характеристики черевик Achilles Tactical 8 Inch допоможуть Вам в цьому. Крім опису та особливостей даної моделі на сайті Ви також знайдете фото моделі Achilles Tactical 8 Inch. Про переваги моделі Achilles Tactical 8 Inch, умов доставки та способах оплати наші менеджери завжди готові Вас проконсультувати.

Польові черевики ACHILLES TACTICAL 8 від відомого виробника тактичного спорядження PENTAGON Inch із високим берцем для максимальної підтримки голені та для забезпечення максимального комфорту Ваших ніг під час довгого та активного ходіння. У якості основного матеріалу використовується нейлон 1200D із використанням вставок з натуральної замші. Використання сучасних технологій у даній моделі черевик зроблять Ваші прогулянки лісом, горами, містом комфортними та легкими. Coolmax - матеріал, виготовлений із спеціально розроблених DuPont волокон, чиє завдання полягає в тому, щоб забезпечити хорошу вентиляцію тіла і видалення вологи із середини черевика. Мембрана Dintex запобігає попаданню вологи всередину черевик, та водночас сприяє відводу вологи із середини. Підошва EVA Mid sole справиться із усіма видами навантажень, що переслідуватимуть Вас на різній місцевості. Їх дизайн та вигляд підійдуть як під Ваші повсякденні джинси, так і під «тактичні» елементи одягу. Усі вироби компанії PENTAGON активно використовуються туристами, альпіністами, військовими, екстремалами та людьми, які люблять активний відпочинок на природі.

Основні характеристики:

• Матеріал 1200D нейлон, натуральна замша;

• Наповнювач Coolmax® Linner;

• Підошва EVA Mid sole;

• Мембрана Dintex.

Бажаєте купити черевики ACHILLES TACTICAL 8 Inch в інтернет магазині STRIKESHOP? Зробіть замовлення через корзину або зателефонуйте 098-343-24-41. Якщо Ви тільки визначаєтесь з вибором, то основні характеристики черевик ACHILLES TACTICAL 8 Inch допоможуть Вам в цьому. Крім опису та особливостей даної моделі на сайті Ви також знайдете фото моделі ACHILLES TACTICAL 8 Inch. Про переваги моделі ACHILLES TACTICAL 8 Inch, умов доставки та способах оплати наші менеджери завжди готові Вас проконсультувати.

Характеристики

Розмір
42
Производитель
Pentagon
Тактчині черевики Pentagon Achilles 8 BlackТактчині черевики Pentagon Achilles 8" Black

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх