ИзбранноеКорзина
Тактичні рукавиці Hdr Accuracy Tan Size MТактичні рукавиці HDR Accuracy TAN Size M
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд

Тактичні рукавиці Hdr Accuracy Tan Size MТактичні рукавиці HDR Accuracy TAN Size M

Код: 17551-m
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
436 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (67) 623-03-14показать+380 (67) 623-03-14 все+380 (67) 623-03-14 Менеджер и вайбер+380 (67) 113-25-02 Менеджер+380 (66) 130-22-94 Телеграмм
Адрес: 50106, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, 7-й заречный 2
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
3% при заказе от 5000 грн
5% при заказе от 7000 грн
10% при заказе от 10000 грн
3% при сумме заказов от 5000 грн
10% при сумме заказов от 10000 грн

Описание

Тактичні рукавиці Hdr accuracy від відомого польського виробника захисних рукавиць Armored Claw. Виготовлені для експлуатації у максимально суворих умовах. Використовуються військовими, екстремалами, підкорювачами гірських вершин, працівниками різноманітних сфер із підвищеним коефіцієнтом травмо-небезпеки. Hdr (Heavy Duty Ready) є верхньою лінією продуктів, які призначені для найвимогливіших користувачів, як цивільних, так і військових або правоохоронних органів. Зовнішній шар виготовлений із спандекса та неопрену – тканин, які характеризують себе високою гнучкістю та міцністю на розтягування. На внутрішній частині долоні присутня синтетична шкіра високої якості, яка має форму сітки. Така особливість дозволяє значно підвищити комфорт та впевненість у точних рухах при роботі із дрібними предметами. Вони є дуже стійкими до стирання, навіть у місцях із одним шаром шкіри. На внутрішній частині великого пальця розташована махрова панель, якою зручно протирати спітніле обличчя або окуляри. Всі тканини були обрані для підвищення максимальної точності операцій, які виконуються у рукавицях. Фіксуються на руці за допомогою застібки на велкро. Зручні при транспортуванні, оскільки займають дуже мало місця. Усі вироби компанії Armored Claw активно використовуються туристами, альпіністами, військовими, екстремалами та людьми, які полюбляють активний відпочинок на природі. Основні характеристики: • Відносяться до серії Hdr (Heavy Duty Ready); • Матеріали: спандекс, неопрен; • Фіксація за допомогою застібки на велкро; • Високий комфорт та чутливість при роботі з дрібними предметами. Бажаєте купити рукавиці Hdr accuracy в інтернет-магазині STRIKESHOP? Зробіть замовлення через корзину або зателефонуйте 098-343-24-41. Якщо Ви тільки визначаєтесь з вибором, то основні характеристики рукавиць Hdr accuracy допоможуть Вам в цьому. Крім опису та особливостей даної моделі на сайті Ви також знайдете фото рукавиць Hdr accuracy. Про переваги моделі Hdr accuracy, умов доставки та способах оплати наші менеджери завжди готові Вас проконсультувати.

Тактичні рукавиці HDR accuracy від відомого польського виробника захисних рукавиць Armored Claw. Виготовлені для експлуатації у максимально суворих умовах. Використовуються військовими, екстремалами, підкорювачами гірських вершин, працівниками різноманітних сфер із підвищеним коефіцієнтом травмо-небезпеки. HDR (Heavy Duty Ready) є верхньою лінією продуктів, які призначені для найвимогливіших користувачів, як цивільних, так і військових або правоохоронних органів. Зовнішній шар виготовлений із спандекса та неопрену – тканин, які характеризують себе високою гнучкістю та міцністю на розтягування. На внутрішній частині долоні присутня синтетична шкіра високої якості, яка має форму сітки. Така особливість дозволяє значно підвищити комфорт та впевненість у точних рухах при роботі із дрібними предметами. Вони є дуже стійкими до стирання, навіть у місцях із одним шаром шкіри. На внутрішній частині великого пальця розташована махрова панель, якою зручно протирати спітніле обличчя або окуляри. Всі тканини були обрані для підвищення максимальної точності операцій, які виконуються у рукавицях. Фіксуються на руці за допомогою застібки на велкро. Зручні при транспортуванні, оскільки займають дуже мало місця. Усі вироби компанії Armored Claw активно використовуються туристами, альпіністами, військовими, екстремалами та людьми, які полюбляють активний відпочинок на природі. Основні характеристики: • Відносяться до серії HDR (Heavy Duty Ready); • Матеріали: спандекс, неопрен; • Фіксація за допомогою застібки на велкро; • Високий комфорт та чутливість при роботі з дрібними предметами. Бажаєте купити рукавиці HDR accuracy в інтернет-магазині STRIKESHOP? Зробіть замовлення через корзину або зателефонуйте 098-343-24-41. Якщо Ви тільки визначаєтесь з вибором, то основні характеристики рукавиць HDR accuracy допоможуть Вам в цьому. Крім опису та особливостей даної моделі на сайті Ви також знайдете фото рукавиць HDR accuracy. Про переваги моделі HDR accuracy, умов доставки та способах оплати наші менеджери завжди готові Вас проконсультувати.

Характеристики

Розмір
Small
Производитель
GFC Tactical
Тактичні рукавиці Hdr Accuracy Tan Size MТактичні рукавиці HDR Accuracy TAN Size M

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх