ИзбранноеКорзина
Рукавиці польові зимові P1G-TAC OD Size MРукавиці польові зимові P1G-TAC "OD" Size M
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд

Рукавиці польові зимові P1G-TAC OD Size MРукавиці польові зимові P1G-TAC "OD" Size M

Код: 17546-m
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
637 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (67) 623-03-14показать+380 (67) 623-03-14 все+380 (67) 623-03-14 Менеджер и вайбер+380 (67) 113-25-02 Менеджер+380 (66) 130-22-94 Телеграмм
Адрес: 50106, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, 7-й заречный 2
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
3% при заказе от 5000 грн
5% при заказе от 7000 грн
10% при заказе от 10000 грн
3% при сумме заказов от 5000 грн
10% при сумме заказов от 10000 грн

Описание

Зимові польові рукавички N3B Ecw Field Gloves - це польові рукавички для екстремально холодної погоди. Рукавички N3B Ecw однаково підійдуть для постійного польового використання, як військовими і правоохоронцями, так і для любителів активного відпочинку на природі, стрільців-спортсменів, мисливців, рибалок, туристів, альпіністів, мандрівників, лижників і сноубордистів. N3B Ecw Field Gloves - це легкі, теплі і комфортні матеріали. 

Структура та матеріали, які задіяні при створенні зимових польових рукавичок N3B Ecw Field Gloves дозволяють використовувати їх в польових умовах практично цілодобово і не знімаючи. Для роботи з шанцевим інструментом, гірським і лижним обладнанням, персональним спорядженням, зброєю, спецзасобами, всі місця підвищеного зносу на рукавичках забезпечені посилюючої накладкою із синтетичної шкіри Pro-R. Синтетична шкіра Pro-R перешкоджає ковзанню, що не насичується вологу, ізносоустойчива і не втрачає свої захисні властивості в умовах низьких температур і під впливом вологи. 

Верхня частина рукавичок зроблена з армованого вологозахисного нейлону Regentex, що дозволило зменшити загальну вагу рукавичок N3B Ecw Field Gloves при збереженні вологозахисних і вітрозахисних функцій рукавичок. 

Багатошарова утепляющая підкладка рукавичок N3B Ecw зроблена за принципом "листкового пирога" в якому задіяні найсучасніші високотехнологічні мембранні термоизолирующие матеріали Thinsulate 3M + HiPora. Завдяки цим технологічним утеплителям, рукавички N3B можуть бути використані, як для статичних дій, так і для активної роботи в умовах низьких температур. 

Спеціальна накладка TouchScreen, яка розташована на середньому пальці кожної рукавички N3B Ecw дозволяє використовувати смартфони і планшетні комп'ютери, не знімаючи рукавичок в польових умовах.

Зимові польові рукавички N3B ECW Field Gloves - це польові рукавички для екстремально холодної погоди. Рукавички N3B ECW однаково підійдуть для постійного польового використання, як військовими і правоохоронцями, так і для любителів активного відпочинку на природі, стрільців-спортсменів, мисливців, рибалок, туристів, альпіністів, мандрівників, лижників і сноубордистів. N3B ECW Field Gloves - це легкі, теплі і комфортні матеріали. 

Структура та матеріали, які задіяні при створенні зимових польових рукавичок N3B ECW Field Gloves дозволяють використовувати їх в польових умовах практично цілодобово і не знімаючи. Для роботи з шанцевим інструментом, гірським і лижним обладнанням, персональним спорядженням, зброєю, спецзасобами, всі місця підвищеного зносу на рукавичках забезпечені посилюючої накладкою із синтетичної шкіри Pro-R. Синтетична шкіра Pro-R перешкоджає ковзанню, що не насичується вологу, ізносоустойчива і не втрачає свої захисні властивості в умовах низьких температур і під впливом вологи. 

Верхня частина рукавичок зроблена з армованого вологозахисного нейлону REGENTEX, що дозволило зменшити загальну вагу рукавичок N3B ECW Field Gloves при збереженні вологозахисних і вітрозахисних функцій рукавичок. 

Багатошарова утепляющая підкладка рукавичок N3B ECW зроблена за принципом "листкового пирога" в якому задіяні найсучасніші високотехнологічні мембранні термоизолирующие матеріали Thinsulate 3M + HiPora. Завдяки цим технологічним утеплителям, рукавички N3B можуть бути використані, як для статичних дій, так і для активної роботи в умовах низьких температур. 

Спеціальна накладка TouchScreen, яка розташована на середньому пальці кожної рукавички N3B ECW дозволяє використовувати смартфони і планшетні комп'ютери, не знімаючи рукавичок в польових умовах.

Характеристики

Розмір
Medium
Производитель
P1G-TAC
Рукавиці польові зимові P1G-TAC OD Size MРукавиці польові зимові P1G-TAC "OD" Size M

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх