+380 (67) 113-25-02
Мосфети Gate Merf 3.2 ##от компании## Воєнторг. Тактичне спорядження WOTAN TACTICAL - ##фото## 1

Мосфети Gate Merf 3.2

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
2 069 ₴
В наявності
Код: 14792

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Укрпошта
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»
Оплата частинами
Миттєва розстрочка
Контактна інформація
Телефони
Менеджер и вайбер
Менеджер
Телеграмм
Telegram
Адреса
50106, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, 7-й заречный 2 на мапі

Опис

*Колір або відтінок на фотографії може відрізнятися від реального. 
*Перед тим, як зробити оплату, дізнайтесь у менеджера чи є товар у наявності.

Шановні клієнти, увага! При замовленні одягу у нашому магазині, будь ласка, уважніше обирайте потрібний Вам розмір по даним розмірної сітки, вказаної в описі товару. У зв’язку з тим, що одяг шиється на замовлення, відповідальності за невірно надані Вами дані, магазин не несе.


Багатофункціональний програмований модуль Mosfet 3 покоління. Має загалом 10 функцій, найновішою з них є режим черги з 3 куль, котрий дозволяє автоматично обмежити кількість пострілів. Крім того, варто згадати можливість обмеження швидкострільності без зайвих затрат енергії.

Модуль забезпечує захист для батарей типу Li-Pol and Li-Fe, а також для контактів. Передбачено можливість активного гальмування, а функція “Розумний спуск” забезпечує максимально швидку реакцію на гачку. Завдяки двом форматам функціонування, модуль сумісний як зі стоковою, так і з модифікованою проводкою приводів AEG. Виробником заявлена сумісність майже з будь-якими приводами і особлива ефективність при роботі з тюнингованими моделями, в тому числі можливість використання з потужними бойовими пружинами до М170 включно.

Основні функції:

Mosfet

Бажаєте досягти високого темпу ведення вогню та швидкого відклику на спуску? Плануєте апгрейд потужності для приводу? В такому разі вам не обійтися без Mosfet.

Ця схема спрямовує енергію від батареї прямо до мотору, в обхід спускових контактів. Результатом є підвищення темпу стрільби та зниження часу реакції на спуск, а контакти отримують захист від вигоряння.

АКТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Турбуєтеся про реалізм? Бажаєте “подовжити життя” гірбоксу? Маєте настільки “швидкий” привід, що темп стрільби не дозволяє робити одиночні постріли? У таких випадках у нагоді стане “Активне гальмування”. У режимі Semi (одиночні) ця функція блокує стискання пружини поршня після пострілу. Таким чином, поршень залишається у передньому положенні, що знімає непотрібне навантаження з елементів гірбоксу та збільшує строк їхньої служби. Ця функція особливо корисна у приводах з апгрейдом потужності. У будь якому разі, привід миттєво перестає стріляти після відпускання гачка. Таким чином забезпечується додатковий реалізм та економія боєкомплекту. 

ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПОБІЖНИК

Всім відомо, наскільки важливою на полі бою є надійність. Тому контролер має температурний захист та плавкий запобіжник з затримкою спрацьовування; ці системи повністю захищають “начинку” приводу.

ЗАХИСТ БАТАРЕЇ

Система, що запобігає перерозряду батареї. Сучасні LiPo та LiFe акумулятори дуже чутливі до перерозряду. Якщо ви бажаєте зменшити ризик пошкодження батареї та подовжити строк її служби, без цього виду захисту не обійтися. Його робота основана на тому, що мікропроцесор постійно відслідковує напругу батареї, і блокує можливість ведення вогню, коли ця напруга падає до критичного рівня.

ЗАХИСТ Від ВІБРАЦІЙ

Завдяки повній сумісності з мікроперемикачами модуль дає високу стійкість до брязкоту (вібрації) контактів. Практичними наслідками є високий темп стрільби, швидка реакція на спуск, а також мінімальна ймовірність перегріву Mosfet. 

Mosfet 3 ПОКОЛІННЯ

Використання найновіших транзисторів та мікроконтролера дало можливість створити наймініатюрніший та найнадійніший Mosfet на ринку.

КОНТРОЛЬ Темпу СТРІЛЬБИ

Ця функція дозволяє підтримувати оптимальний темп стрільби. Таким чином, можна використовувати потужні Li-Po акумулятори і в той же час зберігати швидкострільність на тому ж рівні, що й у справжньої зброї.

“РОЗУМНИЙ СПУСК”

Всім відомо, наскільки важливою у бою є реакція спуску. З огляду на це і була створена дана функція, котра дозволяє зменшити час реакції на натискання спуску. Вона працює у поєднанні з контролером швидкострільності. При першому пострілі, контролер виставляє темп стрільби на 100 %, а після цього знижує його до попередньо заданого рівня (наприклад, 50 %). Таким чином, перший постріл здійснюється на максимальній швидкострільності, всі інші — на зниженій. Найкращих результатів з такою системою можна досягти при використанні батарей з підвищеною напругою. Наприклад, якщо штатна напруга акумулятора складає 7,4 В, замість нього можна встановити елемент на 11,1 В. Це дозволить підвищити швидкість реакції спуску і в той же час зберегти такий же загальний темп ведення вогню, як і  зі стандартною батареєю. Також слід зазначити, що “Розумний спуск” найбільш ефективний у режимі Burst на 3 кульки.

ЧЕРГА В Три ПОСТРІЛИ

Режим черги дозволяє вести стрільбу чергами з 3 кульок. Це підвищує реалізм та сприяє економії набоїв. На режим черги можна перемкнути стандартний режим Auto, а при підключенні контролера за розширеним форматом — ще й режим Semi.

Якщо у режимі SAFE/Semi/Burst відпустити спуск раніше, можна робити одиночні постріли чи черги з двох кульок. Тривалість черги встановлюється через меню з точністю до 4 мс. Процесор постійно коригує цю тривалість з урахуванням зменшення скорострільності при зниженні заряду батареї.

ПРОГРАМОВАНИЙ Перемикач Режимів ВОГНЮ

Контролер дає можливість запрограмувати перемикач режимів вогню на один із 5 режимів:

- Semi/Auto, штатна проводка;

- Semi/Burst, штатна проводка;

- Semi/Auto, модифікована проводка;

- Semi/Burst, модифікована проводка;

- Burst/Auto, модифікована проводка.

ФОРМАТИ ПідКЛЮЧЕННЯ

Модуль можна підключити до приводу двома способами. Залежно від цього слід встановити режим роботи: Plug&Play або розширений.

- Plug&Play: достатньо підключити модуль між приводом та батареєю.

- Розширений: потрібно вносити зміни у проводку приводу. Контакти спуску підключаються до модуля; це можна зробити за допомогою сигнального кабеля, що поставляється у комплекті.

Особливості:

- Стабільна робота у широкому діапазоні напруги (3,2 – 15 В);

- Сумісність з найпотужнішими AEG-приводами;

- Просте встановлення

- Комплексні захисні системи

- Надзвичайно низьке споживання енергії у режимі очікування (0,15 мА)

- Надзвичайно низький опір — ~2,4 мОм;

- Сумісність з усіма версіями гірбоксів;

- Індикатор на 4 LED;

- Конектори DEANS-T.

Комплектація:

- модуль Merf 3.2;

- додатковий набір конекторів Deans-T;

- одинарний сигнальний кабель для спускових контактів;

- подвійний сигнальний кабель для спускових контактів;

- кнопка програмування.

Характеристики:

Робоча напруга: 7,2 – 12,8 В

Мінімальна допустима напруга: 3,2 В

Максимальна допустима напруга: 15 В

Енергоспоживання в режимі очікування: 0,15 мА

Опір: 2,4 мОм

Максимальний робочий струм: 35 А

Максимальний піковий струм: 50 А (до 3 хв)

Сумісність з батареями: NiCd, NiMH, Li-ion, Li-Poly, LiFePO

Захист від зворотньої полярності: -

Сумісність з пружинами: до M170/M210

Характеристики

Код товару
14792

Подібні товари

Gate Titan Tactical Programming Card в Дніпропетровській області от компании Военторг. Тактическое снаряжение WOTAN TACTICAL
1 408 ₴ Gate Titan Tactical Programming CardКод: 14784
Gate Warfet Power Module в Дніпропетровській області от компании Военторг. Тактическое снаряжение WOTAN TACTICAL
2 446 ₴ Gate Warfet Power ModuleКод: 14794
Aeg Control System Gate Warfet 1.1 в Дніпропетровській області от компании Военторг. Тактическое снаряжение WOTAN TACTICAL
3 486 ₴ Aeg Control System Gate Warfet 1.1Код: 14786
Aeg Controller Gate NanoHARD в Дніпропетровській області от компании Военторг. Тактическое снаряжение WOTAN TACTICAL
1 597 ₴ Aeg Controller Gate NanoHARDКод: 14788
Модуль Gate Titan V3 Advanced Set в Дніпропетровській області от компании Военторг. Тактическое снаряжение WOTAN TACTICAL
7 076 ₴ Модуль Gate Titan V3 Advanced SetКод: 14780
USB-Link Gate Control Station 2.0 в Дніпропетровській області от компании Военторг. Тактическое снаряжение WOTAN TACTICAL
1 285 ₴ USB-Link Gate Control Station 2.0Код: 22497