+380 (67) 113-25-02
Aeg Control System Gate Warfet 1.1 ##от компании## Воєнторг. Тактичне спорядження WOTAN TACTICAL - ##фото## 1

Aeg Control System Gate Warfet 1.1

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
3 486 ₴
В наявності
Код: 14786

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Укрпошта
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»
Оплата частинами
Миттєва розстрочка
Контактна інформація
Телефони
Менеджер и вайбер
Менеджер
Телеграмм
Telegram
Адреса
50106, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, 7-й заречный 2 на мапі

Опис

*Колір або відтінок на фотографії може відрізнятися від реального. 
*Перед тим, як зробити оплату, дізнайтесь у менеджера чи є товар у наявності.

Шановні клієнти, увага! При замовленні одягу у нашому магазині, будь ласка, уважніше обирайте потрібний Вам розмір по даним розмірної сітки, вказаної в описі товару. У зв’язку з тим, що одяг шиється на замовлення, відповідальності за невірно надані Вами дані, магазин не несе.


Warfet є найбільш досконалою на момент випуску системою керування AEG-приводами від GATE. Вона має 20 функцій, різні комбінації яких загалом дають майже 6 мільйонів можливих конфігурацій. Оригінальна Карта тактичного програмування забезпечує надзвичайно легкий доступ до налаштувань Warfet.

Функції “Pre-Cocking” (попереднє взведення) та “Розумний спуск” дозволяють досягти на спусковому гачку реакції, аналогічної до реакції у справжній зброї. “Програмована черга” дозволяє вести вогонь чергами визначеної довжини (від 1 до 5 кульок), що особливо корисно у MILSIM’ах та при використанні механічних магазинів малої місткості. Інша цікава функція — “Регулювання швидкострільності”; завдяки їй можна знизити швидкострільність при використанні потужних Li-Po батарей і таким чином зберегти темп стрільби, аналогічний темпу реальних автоматів. При заклинюванні приводу “Розумний запобіжник” вбереже мотор та батарею від пошкоджень. Також у модулі є захист від перерозряду батареї. Крім того, з Warfet ви отримаєте: Mosfet, “Активне гальмування” (з можливістю вимкнення), вбудовану самодіагностику, захист від вібрацій та багато іншого. Широкий функціонал, чудові електричні характеристики та захисне покриття за військовим стандартом MIL-V-173C — завдяки всьому цьому Warfet здатний задовольнити вимоги найдосвідченіших та найвибагливіших гравців у страйкбол.

Надзвичайно простий монтаж — без пайки, Plug&Play.

Особливості:

- Зручне керування за допомогою Карти тактичного програмування;

- Суперкомпактна і в той же час надійна конструкція;

- Сумісність з найпотужнішими приводами та батареями (можливе використання з LiPo 14.8 В, 5000 мАг, 60C);

- Перевірено автомобільними акумуляторами;

- Надзвичайно легкий монтаж — завдяки адаптерам Mini Tamiya можливе пряме під’єднання до штатної проводки;

- Сумісність із більшістю вбудованих Mosfet;

- Захист штатних (стокових) перемикачів від оплавлювання;

- При встановленні за розширеним форматом контролер направляє енергію батареї прямо до мотору, оминаючи механічні контакти спуску;

- Стійкість до несприятливих погодних умов (військовий стандарт MIL-V-173C);

- Захист від перерозряду для Li-Po батарей на 7,4 В, 11,1 В та 14,8 В, а також для Li-Fe на 9,6 В та 12,8 В;

- Позитивно впливає на строк служби батареї та пружини, темп стрільби та надійність гірбоксу.

Карта тактичного програмування

Оригінальна Карта тактичного програмування забезпечує надзвичайно легкий доступ до налаштувань Warfet. Для цього достатньо лише увімкнути Карту між батареєю та модулем потужності; однією з важливих переваг є те, що для цього не потрібна додаткова проводка. Таким чином, модуль потужності Warfet можна ретельно сховати у корпусі приводу і в той же час мати повний доступ до його налаштувань: Карта тактичного програмування зчитує інформацію з модуля та відображає поточні налаштування, змінити їх можна за допомогою всього трьох кнопок.

Основні функції:

PRE-COCKING

Перемога у бою часто залежить від долей секунди. Завдяки функції “Pre-Cocking” (попереднє взведення) ви отримуєте на спуску майже таку ж швидкість реакції, як у справжній зброї. Ця функції дозволяє вести стрільбу з попередньо стиснутої пружини, що значно зменшує час реакції спуску. Час попереднього взведення можна встановити через Карту тактичного програмування. “Pre-Cocking” може працювати у двох режимах:

1)  Auto Mode — пружина автоматично стискається після кожного пострілу;

2)  Trigger Mode — перше натискання на спуск стискає пружину, друге здійснює постріл.

УВАГА! Використання “Pre-Cocking” дає додаткове навантаження на елементи гірбоксу та зменшує його ресурс. Функція розрахована на режим одиночних пострілів, при її використанні у автоматичному режимі можливі холості постріли.

PLUG&PLAY

Максимально легке встановлення, без необхідності пайки — достатньо під’єднати батарею та механіку приводу до контроллера.

“ПРОГРАМОВАНА ЧЕРГА”

“Програмована черга” дозволяє вести вогонь чергами визначеної довжини (від 1 до 5 кульок), що особливо корисно у MILSIM’ах та при використанні механічних магазинів малої місткості. При налаштуванні приводу у режим програмованої черги можна перевести як режим Auto, так і режим Semi (втім, останнє доступно лише при розширеному типі підключення контролера). Карта тактичного програмування дозволяє встановити тривалість черги, а контролер буде автоматично коригувати цей час залежно від поточного рівня напруги батареї. 

ЧЕРГА В Три ПОСТРІЛИ

Режим черги дозволяє вести стрільбу чергами з 3 кульок. Це підвищує реалізм та сприяє економії набоїв. На режим черги можна перемкнути стандартний режим Auto, а при підключенні контролера за розширеним форматом — ще й режим Semi.

Якщо у режимі SAFE/Semi/Burst відпустити спуск раніше, можна робити одиночні постріли чи черги з двох кульок. Тривалість черги встановлюється через меню з точністю до 4 мс. Процесор постійно коригує цю тривалість з урахуванням зниження швидкострільності при зниженні заряду батареї.

ПРОГРАМОВАНИЙ Перемикач Режимів ВОГНЮ

Контролер дає можливість запрограмувати перемикач режимів вогню на один із 5 режимів:

- Semi/Auto, штатна проводка;

- Semi/Burst, штатна проводка;

- Semi/Auto, модифікована проводка;

- Semi/Burst, модифікована проводка;

- Burst/Auto, модифікована проводка.

КОНТРОЛЬ Темпу СТРІЛЬБИ

Ця функція дозволяє підтримувати оптимальний темп стрільби. Таким чином, можна використовувати потужні Li-Po акумулятори і в той же час зберігати швидкострільність на тому ж рівні, що й у справжньої зброї.

“РОЗУМНИЙ СПУСК”

Всім відомо, наскільки важливою у бою є реакція спуску. З огляду на це і була створена дана функція, котра дозволяє зменшити час реакції на натискання спуску. Вона працює у поєднанні з контролером швидкострільності. При першому пострілі, контролер виставляє темп стрільби на 100 %, а після цього знижує його до попередньо заданого рівня (наприклад, 50 %). Таким чином, перший постріл здійснюється на максимальній швидкострільності, всі інші — на зниженій. Найкращих результатів з такою системою можна досягти при використанні батарей з підвищеною напругою. Наприклад, якщо штатна напруга акумулятора складає 7,4 В, замість нього можна встановити елемент на 11,1 В. Це дозволить підвищити швидкість реакції спуску і в той же час зберегти такий же загальний темп ведення вогню, як і  зі стандартною батареєю. Також слід зазначити, що “Розумний спуск” найбільш ефективний у режимі Burst на 3 кульки.

ЗАХИСТ БАТАРЕЇ

Система, що запобігає перерозряду батареї. Сучасні LiPo та LiFe акумулятори дуже чутливі до перерозряду. Якщо ви бажаєте зменшити ризик пошкодження батареї та подовжити строк її служби, без цього виду захисту не обійтися. Його робота основана на тому, що мікропроцесор постійно відслідковує напругу батареї, і блокує можливість ведення вогню, коли ця напруга падає до критичного рівня.

ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПОБІЖНИК

Всім відомо, наскільки важливою на полі бою є надійність. Тому контролер має температурний захист та плавкий запобіжник з затримкою спрацьовування; ці системи повністю захищають “начинку” приводу.

АКТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Турбуєтеся про реалізм? Бажаєте “подовжити життя” гірбоксу? Маєте настільки “швидкий” привід, що темп стрільби не дозволяє робити одиночні постріли? У таких випадках у нагоді стане “Активне гальмування”. У режимі Semi (одиночні) ця функція блокує стискання пружини поршня після пострілу. Таким чином, поршень залишається у передньому положенні, що знімає непотрібне навантаження з елементів гірбоксу та збільшує строк їхньої служби. Ця функція особливо корисна у приводах з апгрейдом потужності. У будь якому разі, привід миттєво перестає стріляти після відпускання гачка. Таким чином забезпечується додатковий реалізм та економія боєкомплекту. За бажання “Активне гальмування” можна вимкнути — таким чином, у свою чергу, можна збільшити ресурс мотора.

Mosfet

Бажаєте досягти високого темпу ведення вогню та швидкого відклику на спуску? Плануєте апгрейд потужності для приводу? В такому разі вам не обійтися без Mosfet.

Ця схема спрямовує енергію від батареї прямо до мотору, в обхід спускових контактів. Результатом є підвищення темпу стрільби та зниження часу реакції на спуск, а контакти отримують захист від вигоряння.

ЗАХИСТ Від ВІБРАЦІЙ

Завдяки повній сумісності з мікроперемикачами модуль дає високу стійкість до брязкоту (вібрації) контактів. Практичними наслідками є високий темп стрільби, швидка реакція на спуск, а також мінімальна ймовірність перегріву Mosfet. 

ВБУДОВАНА Система САМОДІАГНОСТИКИ

Дозволяє швидко перевірити, чи правильно працює контролер. У випадку проблем з приводом це дає можливість переконатися, що проблема не пов’язана з модулем GATE. 

Mosfet 3 ПОКОЛІННЯ

Використання найновіших транзисторів та мікроконтролера дало можливість створити наймініатюрніший та найнадійніший Mosfet на ринку.

РЕЖИМ Затемнення (DARK Mode)

Режим затемнення дозволяє вимкнути вбудовану підсвітку — зелені світлодіоди, котрі горять під час стрільби. Ця функція особливо корисна під час нічних ігор.

ПОКриТТЯ

Завдяки спеціальному захисному покриттю, модуль є стійким до несприятливих погодних умов (військовий стандарт MIL-V-173C). 

СУМІСНІСТЬ З 14.8 В LI-PO

Контролер може працювати з батареями аж до 14,8-вольтових Li-Po включно. Мінімальна робоча напруга складає 3 В, максимальна — 17 В.

ПРЯМЕ ПідКЛЮЧЕННЯ

При підключенні за розширеним форматом контролер направляє струм з батареї прямо на мотор, в обхід контактів спуску. Для цього потрібна модифікація проводки, встановленої у приводі.

СУМІСНІСТЬ З Mini TAMIYA

Завдяки комплектним адаптерам Mini Tamiya контролер можна легко під’єднати до оригінальної “нутрянки” приводу. 

ДРУКОВАНА ІНСТРУКЦІЯ

У комплект поставки включено друковану інструкцію з інформацією щодо базових функцій контролера та корисними порадами. Це дозволить швидко розпочати використання.

Комплект поставки:

- Карта тактичного програмування;

- Модуль потужності Warfet;

- Адаптер Mini Tamiya для батареї;

- Адаптер Mini Tamiya для приводу;

- набір конекторів Deans-T (2х);

- одинарний сигнальний кабель для спускових контактів;

- подвійний сигнальний кабель для спускових контактів;

- базова інструкція користувача.

Характеристики модуля потужності:

Робоча напруга: 3 – 17 В

Захист від короткого замикання: до 1000 А

Енергоспоживання в режимі очікування: 0,2 мА

Опір: 2 мОм

Габарити: 56 х 20 х 9 мм

Вага: 9,4 г

Характеристики карти програмування:

Робоча напруга: 5 – 17 В

Кількість світлодіодів: 29

Кількість кнопок: 3

Габарити: 67 x 53 x 7мм

Вага: 27,3 г

Характеристики

Код товару
14786

Подібні товари

Aeg Controller Gate NanoHARD в Дніпропетровській області от компании Военторг. Тактическое снаряжение WOTAN TACTICAL
1 597 ₴ Aeg Controller Gate NanoHARDКод: 14788
USB-Link Gate Control Station 2.0 в Дніпропетровській області от компании Военторг. Тактическое снаряжение WOTAN TACTICAL
1 285 ₴ USB-Link Gate Control Station 2.0Код: 22497